HAKKIMIZDA

HUZUR GRUP

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Şirketimiz profosyonel şekilde deneyimli ve konusunda uzman tecrübeli personel kadrosu ve zengin makine ve ekipmanları
ile siz değerli iş verenlerimize en uygun ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Hakkımızda

Temizliğinizi bize, Zamanınıza Size Kalsın

Huzur Grup ;firmamız günümüze dek her geçen gün değişik ve çeşitli iş sektörlerine hizmet vermekte olup, işyerleri haricinde konut temizlikleri konusunda da başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Her durumda müşterilerinin beklentisini önemle dikkate alan firmamız, karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı ilke olarak benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

7/24 Temizlik Hizmeti

İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye geneline hizmet veren şirketimiz çalışanları, müşterilerimizin evlerine, işyerlerine, meskenlerine , tesislerine temizlik konusunda gereken ilgiyi göstermenin başarının önemli bir unsuru olduğunu bilirler

Amacımız her işe, iyi eğitimli ve motivasyonu yüksek personel tarafından müşterilerimize sürekli kaliteli hizmet sunmaktır.

Bize dilediğiniz zaman 0212 634 03 03 numaralı telefondan veya 0533 072 77 52 Gsm numarasından ulaşabilir, info@huzurtemizlik.com.tr mail adresimizden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  • İnsanların yaşama ortamlarını en hijyenik şekile getirmek.
  • Hizmetin kesintisiz ve sorunsuz sürmesini sağlamak.
  • Gerektiği zamanlar ve ek görevler için yeterli sayıda eğitimli yedek personeli sağlamak.
  • HUZUR GRUP ve FİRMANIZIN arasında olumlu, planlı bir yönetim ilişkisi kurulması ile hizmetin ölçülebilir faktörlerle değerlendirilmesini sağlamaktır.

Sizleri de yüzlerce referansımız arasında görmekten onur duyarız.