PROJE

HUZUR GRUP

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Şirketimiz profosyonel şekilde deneyimli ve konusunda uzman tecrübeli personel kadrosu ve zengin makine ve ekipmanları ile siz değerli iş verenlerimize en uygun ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Proje


Hizmetin İcra Yeri: Adresinde icra edilecektir.
Hizmete Başlama Süresi: Sözleşmenin imzalanmasına
Hizmetlerde Kullanılacak Ürün Portföyü
- Asit Bazlı Dezenfekte Edici:
Tuvaletlerde klozet ve pisuar içlerinde 3-4 günlük periyotlar ile kullanılır.
- Klor Bazlı Dezenfekte Edici:
Lavabo içleri, tezgah vb yerlerde günlük kullanılır.
- Alkol veya Aldehit Bazlı Dezenfekte Edici:
Tekstil zeminler hariç diğer tüm zeminlerde günlük kullanılır
- ETDA veya QAC Bazlı Dezenfekte Edici:
İç mekanlarda yapılan tüm uygulamalarda günlük kullanılacaktır.
- Diğer Hizmetler: Danışma hizmetleri, yönlendirme refakat ve karşılama hizmetleri, sekreter ya hizmetleri. Yeni (sıfır) daire temizliği (Tüm malzeme ekipman ve makineli parlatma dahil), site yönetim hizmeti, sosyal tesis yönetim ve işletme hizmeti, gündelik ev temizliği, dış cephe temizlik hizmeti, Çay servisi ve büro içi hizmetleri, tekne ve yat temizlik hizmetleri.

Hijyen açısından riskli görülen alanlarda gerek duyulduğunda kimyasal uygulamanın yanı sıra termal dezenfektasyon da uygulanır. Tekstil zeminlerin temizliğinde; ıslak yıkama, kristalize yıkama veya kuru yıkama metotlarından biri ihtiyaca göre belirlenerek kullanılır. Haşere mücadelesinde İcon 10 CS kullanılacak ve üç aylık dönemler ile eşdeğeri bir ürünle ile değiştirecektir. Sürekli aynı ürünü kullanılmaz. Kemirgen mücadelesinde; risk noktalarına istasyon kurulacak ve bu istasyonlarda Clerat Mum Blok harici ürün kullanılmayacaktır. Bu istasyonlar haftalık periyotlar ile düzenli kontrol edilir.
Hizmet verilen alanlarda; hizmetin gerçekleştirilmesi için kullanılan malzeme, ekipman ve demirbaşın tamamı tarafımızdan karşılanacaktır. Müşteri çalışanları tarafından kullanılacak WC kağıdı, hijyenik el köpüğü gibi ürünler müşteri tarafından karşılanacak, kontrol ve dağıtımı yapılacaktır.

Ekiplerde Görev Alacak Personel Profili:
İstihdam edilen personelin gerekli güvenilirlik araştırması yapılmadan ve görev öncesi eğitimleri tamamlanmadan göreve başlatılmayacaktır. Ekiplerde görevli personel görev süresince belirli dönemlerde eğitime tabi tutulacaktır. Faaliyetleri icra edecek ekiplerde; müşteri mülkiyetinde iç güvenliği sağlamak ve hizmet kalitesinin sürekliliğini korumak amacı ile yarım gün yada günlük 2-3 saat çalışan personel istihdam edilmeyecektir.

İcra Edilecek Hizmetin Sunumu:
Hijyen hizmetleri yöneticilerimiz tarafından müşterinin hizmet verilen alanları 2-3 günlük periyotlar ile kontrol edilecektir.Eksiklikler ve ihtiyaçlar tespit edilerek ekipler yönlendirilecek ve giderilecektir.Yöneticimiz hizmet verilen alanların tam kontrolünü sağlayarak tabandan tavana hiçbir eksiklik bırakmayacaktır. Aynı zamanda yönetici tarafından müşteri çalışanları ziyaret edilerek hizmetler ile ilgili düşünceleri alınacak şikayetler olduğu takdirde derhal giderilecektir.Müşteri belirsiz dönemlerde ve zamanlarda almış olduğu hizmeti denetme hakkına sahiptir. Yaptığı denetimlerde hizmette eksiklik tespit eder ise veya hizmetin sağlıklı yürümesi için takip etmek zorunda kalır ise hizmet tam verilmemiş sayılacaktır.

İcra edilecek olan hizmetler; müşteri tarafından belirlenecek personel ve hijyen hizmetleri yöneticimizin iş birliği ile koordine edilecektir.Her ayın sonunda ay içerisinde icra edilen faaliyetlerin detayı ile ilgili rapor hazırlanarak müşteriye sunulacak ve bilgilendirilecektir.

Hizmetleri icrasında görev alacak ekipler;

- Kontrol Müdahale Ekibi: Bahse konu işletmenin faaliyette olduğu saatlerde düzenli periyotlar ile ortak kullanım alanlarını (tuvalet, merdiven, koridor, giriş, açık alanlar vb.) kontrol ederek beklenmedik kirlenmeler ve hızlı kirlenmeler giderecektir. Ayrıca çapraz bulaşma noktalarının hijyenini sağlayacaktır.

- Günlük Hijyen Uygulama Ekibi: İşletmenin faaliyete kapalı olduğu saatlerde işletmeye intikal ederek faaliyeti gerçekleştirecektir. İşletmenin faaliyete başlayacağı veya binanın kullanılacağı saatte tüm uygulamalar tamamlanmış hijyen açısından hazır hale getirilmiş olacaktır.

- Teknik Hijyen Uygulama Ekibi: Bahse konu İşletmenin aylık düzenli periyotlar ile; taş, PVC ve ahşap zeminlerin cilalanması ve bakımı, tekstil zeminlerin yıkanması ve hijyeninin sağlanmasını, haşere ve kemirgen mücadelesi hizmetlerini yürütecektir.

- Dış Cephe ve Cam Ekibi: Bahse konu işletmelerin dış cephesinde bulunan silinebilir yüzeyler ve camlar bu ekipler tarafından düzenli periyotlar ile silinecektir. Hijyen yöneticisi tarafından yapılacak kontrollerde beklenmedik bir kirlenme veya hızlı kirlenme var ise, ekipler periyodu beklemeksizin kirlenmeyi giderecektir.


FİYAT TEKLİFİMİZ İNCELENİRKEN AŞAĞIDAKİ HUSUSLARI
GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ:


Firmamız tüm elemanlarını bordrosunda gösterip tahakkuk eden tüm sosyal hak ve vergileri aynen ödemektedir. Ulusal ve Dini Bayram mesaileri ile Üst İşverenin talebiyle gerçekleştirilen ek mesailer hak edildiğinde yasal zamları ilave edilerek faturalandırılacaktır. İsteğe bağlı Vardiya planından ve resmi tatil çalışmalarından kaynaklanan zorunlu mesai ödemeleri hariç normal fazla mesaileri 12 aya dağıtılarak fiyatımıza dahil edilmiştir.

İhbar tazminat bedelleri (4 hafta), Kıdem tazminat bedelleri (12 ay) ilk bir yıllık hizmet esnasında HUZUR TEMİZLİK KURUMSAL ÇÖZÜMLER VE PERSONEL HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tarafından karşılanacaktır.

Kullanılmak üzere Demirbaş Makineleri HUZUR GRUP KURUMSAL ÇÖZÜMLER VE PERSONEL HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından karşılanacaktır. Standart fiyatlarımıza üniforma, eğitim ve denetim hizmetlerimiz dahildir.

Anlaşma sağlandığı takdirde yapılacak Temizlik Risk Analizi ve Temizlik Danışmanlığı hizmetleri için ücret talep edilmeyecektir.

Kullanılan Kimyasallar ve Sarf malzeme giderleri ayrıca karşılıklı görüşülmektedir.

YÖNETİCİLİK İŞLEVLERİ VE ORGANİZE

  • Planlama İş ve Kaynak planlaması
  • Organize Etm
  • Yönetme
  • Denetleme

  TEMİZLİK KAVRAMLARI ve TANIMLAR

   • Temizlik
   • Bakım
   • Dezenfeksiyon
   • Sanitasyon
   • Hijyen

TEMİZLİĞİNİZ BİZE, ZAMANINIZ SİZE KALSIN

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ

Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis Büro Temizliği

İş yeri ve ofis temizliğinde Huzur Grup katkılarıyla alıştığınız düzeni değiştirin. Denediğinizde fark edeceksiniz ve sabah işe geldiğinizde gözünüze ofisinizin tertemiz olduğu görünecek

Dezenfekte Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları geçmeden özenle temizliyoruz. Bahçe ve otoparkalarınızın temizliği, bakımı, kusursuzca sizlere sunuyoruz.

Yangın Sonrası Temizliği

Yangın Sonrası Temizliği

Huzur Grup olarak yangın sonrası temizlik üstün teknolojik cihazlarımız ile yangın sonrası oluşan hasar tespiti ardından uygun cihazlar ile kaliteli temizlik hizmeti vermekteyiz.

Avm Temizliği

Avm Temizliği

Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak
zordur müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay şekilde temizliği yapmaktadır.

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Bu alanda hizmet verecek olan her personel ayrı ayrı önem taşımaktadır. Okul Temizliği yorumlanış şekli ve uygulanış şekli son derece büyük önem kazanmaktadır.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Endüstriyel temizlik için gereken kaliteli malzemeler ve bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız.