YANGIN SONRASI TEMİZLİĞİ

HUZUR GRUP

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bundan sonra hasar görmemenizi sağlamak bizim için önemlidir bunun içinde ücretsiz keşif hizmetimizden mutlaka randevu alınız.

Yangın Sonrası Temizliği

Yangın sonrasında yapılacak olan temizlik işleminin uzmanlığın çok daha ötesinde profesyonellik gerektirdiğini biliyoruz. Oluşabilecek doğal afet neticesinde meydana gelen yangın ile birlikte eviniz, ofisiniz, işyeriniz, deponuz ya da fabrikanız kısacası her türlü mekanın temizliği öncesinde ücretsiz keşif imkanı sunuyor ve siz değerli müşterilerimize fiyat teklifimizi sunabiliyoruz.

Yaptığımız bu ilk inceleme neticesinde müşterilerimizi doğru bilgilendirme ile aydınlatma bizim için önemli bir ayrıntıdır. Bunun içinde temizlik esnasında kullanılacak ürünler hakkında sizleri detaylıca bilgilendiriyoruz.


Yangın Temizliği

Yangın sonrası temizlik firması olarak sizin yangın sonrasında maddi ve manevi anlamda sıkıntı içerisinde olduğunuzu biliyor ve fiyat tekliflerimizde en uygun çözümler sunmaya da gayret ediyoruz.

Profesyonel Ekip

Yangın sonrasında temizlik hizmeti firmamız bünyesinde doğru ve profesyonel bir ekiple ve ekipmanlarla gerçekleştirildiğinden temizlik sırasında özel bir çalışma yapılmaktadır. Bu süreçte yangın sonrasında zarar gören ahşap, tadilat ve dekorasyon hizmetini de istenmesi halinde sağlayabiliyoruz. Amacımız süreçte baştan sona sizin yanınızda olmaktır.

Bize Tercih Edenler!